Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1225895 |
| Merk | B Bright |
| Kleur | wit |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Materiaal | katoen perkal |
| Weeftechniek | platbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |