Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
Annemarie van den Haselkamp
10 mei 2026
Na een maand gebruik, ben ik zeer tevreden over het M line matras. De blessures die ik tijdens gebruik van mijn vorige matras zijn ontstaan, worden steeds minder aanwezig. Dat gaat de goede kant op dus!
R Broers
30 april 2026
Hiervoor ook een m-line matras gehad waar ik altijd tevreden over ben geweest. Alleen was deze aan vervanging toe.
Miranda Walters
22 april 2026
Wat een heerlijk matras. Ligt vanaf de eerste dag geweldig.

| Artikelnummer | 1225033 |
| Merk | M line |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 22 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | soepel |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Schuim |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Materiaal tijk | polyester |
| Comfortlaag tijk | polyester |
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden op de matraskern (bij registratie uit te breiden tot 10 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind;bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C; Molton en anti-slipdek gebruiken |
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |
Combineer bijpassende producten voor een nog betere nachtrust én geniet van extra voordeel