Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
Rijsdijk Jan
19 april 2026
Keurig geleverd en service van de bezorgers.
A.G.G. Sonder
15 april 2026
Liggen prettig.
R. Frank
12 april 2026
over de kwaliteit kan ik nog geen oordeel geven. Dat zal uit langer gebruik moeten blijken

| Artikelnummer | 1225399 |
| Merk | M line |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 22 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | soepel |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Schuim |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Materiaal tijk | polyester |
| Comfortlaag tijk | polyester |
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden op de matraskern (bij registratie uit te breiden tot 10 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |
| Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind;bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C; Molton en anti-slipdek gebruiken |
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |
Combineer bijpassende producten voor een nog betere nachtrust én geniet van extra voordeel