Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
Jurgen Bulterman
31 maart 2026
Heerlijk matras , geen last meer van heupen en knieën Omdat ik op mijn zij slaap
H.K. Dijkema
31 maart 2026
Prima produkt die in alle opzichten voldoet aan onze slaap wensen
Sjoukje
20 maart 2026
Ik sliep er vanaf de eerste nacht lekker op.

| Artikelnummer | 1224903 |
| Merk | M line |
| Maatvoering | Twijfelaar |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 26 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | soepel |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | medium |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Schuim |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Materiaal tijk | polyester |
| Comfortlaag tijk | polyester |
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden op de matraskern (bij registratie uit te breiden tot 10 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |
| Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind;bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C; Molton en anti-slipdek gebruiken |
| Wasinstructies | bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |
Combineer bijpassende producten voor een nog betere nachtrust én geniet van extra voordeel