Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 624404 |
| Merk | Flexa |
| Breedte | 77 cm |
| Lengte | 87 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Kleur | groen |
| Onderhoud | wasbaar op 40°C |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |