Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Sas
2 april 2026
Super bedankt mijn dochter ligt super lekker te slapen.
gijssie
31 maart 2026
Volledig naar verwachting
Frédérick Temmerman
31 maart 2026
Zeer goede, comfortabele bedbasisbomen

| Artikelnummer | 1186662 |
| Merk | Beter Bed Select |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 7,5 cm |
| Uitvoering | Vlak |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Geschikt voor de volgende matrassen | pocketveer, traagschuim, polyether, aerospring, latex, HR-schuim |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Ja |
| Comfortzones | heup- & schouderzone |
| Aantal latten | 42 latten |
| Materiaal frame | beuken |
| Materiaal latten | beuken |
| Materiaal lattenhouder | rubber |
| Zelfbouw | Ja |
| Materiaal latten | beuken |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Ja |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Om de bedbodem stevig neer te kunnen zetten, adviseert Beter Bed je een universele, zelfdragende potenset. Met deze potenset heb je eigenlijk geen ledikant meer nodig. Maar ook met ledikant is het verstandig de bedbodem te monteren op een zelfdragende potenset. Dit geeft extra stevigheid en voorkomt kraken en piepen. Het geeft tevens een langere levensduur van het ledikant en de bedbodem. De universele, zelfdragende potenset is te vinden onder de rubriek Bedbodems - Potensets. |
De prijs voor Lattenbodem Bossflex 600 vlak (70 x 200 cm) van 219.- voor 131.40 geldt tot en met dinsdag 5 mei 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice