Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 671148 |
| Merk | Maxi |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 33 cm |
| Hoogte | 104 cm |
| Kleur | alpine wit |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |