Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Moree
18 maart 2026
Prima hoofdkussen voor een goede prijs
Van Oord
12 maart 2026
Slaapt heerlijk!
W. Ramaekers
11 maart 2026
Lekker en goedkoop kussen

| Artikelnummer | 1173825 |
| Merk | B Bright |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Vulgewicht | 700 |
| Warmteregulatie | Voert gemiddeld warmte af |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Anti allergie | Ja |
| Antibacterieel | Ja |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Neksteun | Nee |
| Hardheid | soepel |
| Type kussen | Synthetisch |
| Materiaal vulling | Fiber ball vulling |
| Materiaal tijk | katoen |
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Kussen navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | wasbaar tot 30°C |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |


De promotie B Bright Kussens Selectie voor het artikel Hoofdkussen 3D (50 x 60 cm) is geldig tot en met dinsdag 5 mei 2026 In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice