Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 623097 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 130 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Diepte | 62 cm |
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |