Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 498045 |
| Merk | Miodormio |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 14 cm |
| Hoogte | 73 cm |
| Diepte | 14 cm |
| Kleur | blauw |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Onderhoud | stofzuigen met een meubelmondstuk |