Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 691632 |
| Merk | Karlsson |
| Breedte | 45,5 cm |
| Hoogte | 50,5 cm |
| Diepte | 45,5 cm |
| Kleur | cover grey/zwart |
| Stofgroep | Cover |
| Materiaal | polyester |
| Onderhoud | stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |