Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 404288 |
| Merk | Flexworld |
| Breedte | 85 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Uitvoering | open |
| Kleur | wit |
| Materiaal | grenen |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |