Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
25 augustus 2025
Nynke
Het ligt heerlijk, uitstekende ondersteuning en lekker stevig. Echter werd het matras verkocht als zijnde 200 cm lang. Volgens mijn meetlint is het slechts 196 cm lang. Het past daardoor niet goed in mijn bedframe. De ruimte heb ik opgevuld met een handdoek maar voor zo'n duur matras zou dat toch niet moeten.
25 augustus 2025
Mevr. Edith Nibourg
Ik ben erg blij met mijn nieuwe matras. Precies goed dankzij de goede uitleg van de verkoper. Ook het nieuwe kussen bevalt goed. Eerst wist ik niet goed aan welke kant ik mijn hoofd moest neerleggen, aan de hoge bolle kant of aan de lage kant. Ik heb gekozen voor de lage bolle kant en daar slaap ik goed op. Had ik maar eerder een nieuw bed en een nieuw kussen gekocht.
24 augustus 2025
Reijntjens
Prima geholpen bij de aankoop van nieuwe matrassen. Produkt is naar wens en voldoet aan de eisen van de klant.
Artikelnummer | 1225752 |
Merk | M line |
Maatvoering | Eenpersoons |
Breedte | 90 cm |
Lengte | 220 cm |
Dikte | 22 cm |
Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Comfortzones | 5 zones |
Hardheid | stevig |
Slaaphouding | buik, rug, zij |
Mate van ondersteuning | extra hoog |
Warmteregulatie | voert goed warmte af |
Type matraskern | latex |
Opbouw matraskern | gezoneerd HR-schuim en Contour support |
Type comfortlaag | talalay latex |
Weerszijden beslaapbaar | Nee |
Materiaal tijk | 69% polyester, 1% elastaan, 30% lyocell |
Handvatten | Ja |
Tijk afritsbaar | Ja |
Anti huisstofmijt | Ja |
Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden op de matraskern (bij registratie uit te breiden tot 10 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |
Omruilgarantie | 100 dagen |
Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind;bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C |
Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
Combineer bijpassende producten voor een nog betere nachtrust én geniet van extra voordeel
Als je het snel koud hebt in bed dan is een matras met latex kern een hele goede keuze. Het materiaal isoleert je lichaamswarmte. Bovendien is de ondersteuning heel erg goed, omdat het heel elastisch is.
De levensduur van een kwalitatief goed latex matras is ongeveer 7 á 10 jaar. Dit hangt echter af van de samenstelling en dikte van het matras.
Latex wordt ook wel (schuim)rubber genoemd. Er zijn twee soorten latex matrassen: synthetische latex matrassen, gemaakt van een combinatie van natuurlijk en synthetisch latex en matrassen die puur bestaan uit natuurlatex. Latex is de afdeklaag van een matras. Dit zorgt ervoor dat het matras zacht en flexibel is en daarnaast zorgt voor optimale ondersteuning. Wanneer het hele matras uit latex zou bestaan, zou deze veel te zacht zijn, doorzakken en geen ondersteuning kunnen bieden.
Een latex matras biedt een uitstekend ligcomfort, dankzij het veerkrachtige en soepele karakter van het materiaal. Latex heeft een drukverlagende werking en vormt zich perfect aan je lichaam. Daarnaast is een latex matras zeer geschikt als je het snel koud hebt. Latex is gemaakt van duurzaam materiaal en is van nature brandwerend.
Een tijk wordt ook wel een matrashoes genoemd. De tijk is de hoes die over je matras heen zit, niet te verwarren met een molton of hoeslaken. De meestgestelde vragen over je matrastijk beantwoorden we hier.
Latex is relatief warm en ventileert minder goed. Hierdoor wordt latex als een warm type matras gezien en ervaren.
De prijs voor M line Iconic Star 4 matras (90 x 220 cm, roze) van 1099.- voor 549.50 geldt tot en met zondag 31 augustus 2025. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice