Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 1232204 |
| Merk | Pip Studio |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 35 cm |
| Kleur | coral |
| Dessin | bloemen |
| Materiaal tijk | katoen |
| Wasbaar | in wasmachine |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |