Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 672010 |
| Merk | PT Living |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Kleur | zilver |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |